Wejść tam nie można - nowe wydanie bestsellerowej książki Ewy Błaszczyk i Krystyny Strączek

13 stycznia ukazało się w księgarniach nowe wydanie bestsellerowej książki Ewy Błaszczyk i Krystyny Strączek Wejść tam nie można, zawierające nowe opowieści o życiu, sztuce i Fundacji "Akogo?".
Czekając, aż się przebudzi. Historia Ewy Błaszczyk i Kliniki „Budzik”
Piętnaście lat temu, tuż po niespodziewanej śmierci męża, Ewę Błaszczyk dotknęła kolejna tragedia. Jej córka Ola zapadła w śpiączkę. Życie rodziny zmieniło się nie do poznania. Od tamtego dnia aktorka walczy o zdrowie córki i jej prawo do godnego życia. Walczy też o siebie.
Wejść tam nie można to przejmujący portret, w którym autorka opowiada o swojej barwnej drodze artystycznej, stosunku do spraw ważnych, trudnych i kontrowersyjnych. Przybliża życie osobiste, kulisy zakładania fundacji i tworzenia kliniki.

Ja wierzę, że cierpienia mają sens. Wiodą do jakiegoś celu. Już nawet zaczynam się do nich uśmiechać.

Ewa Błaszczyk – kobieta, matka, artystka. Występuje w teatrze, zagrała w dziesiątkach filmów w Polsce i za granicą. Założycielka Fundacji "Akogo?" i Kliniki „Budzik”. Zdaniem jej przyjaciół i znajomych jest osobą o niespotykanej sile.
Krystyna Strączek – (ur. W 1977 roku), redaktorka książek Ryszarda Kapuścińskiego Autoportret reportera i Rwący nurt historii, współautorka książek rozmów z o. Ksawerym Knotzem i bp Grzegorzem Rysiem. Na co dzień zajmuje się wychowywaniem dzieci.

Książkę można nabyć w internetowym sklepie Fundacji "Akogo?": http://akogo.pl/sklep/wejsc-tam-nie-mozna